Hakkımızda

Kablo Taşıma ve Topraklama Sistemleri üretimi yapan CAN KANAL KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2015 yılından bu yana faaliyetleri sürekli yenileyerek ve büyüyerek devam ettirmekte olup Türkiye’ de ”metal kablo taşıma sistemi” üretimi yapan en iyi firmalar arasında yer almaktadır.

Büyükçekmece’ de kurulu olan tesisimiz de her geçen gün artan, değişen ihtiyaç ve taleplere cevap verebilecek teknoloji ve ekipmanlar, çevreye uyumlu çalışma ortamı için sürekli kendini yenileme amacıyla Ar-Ge çalışmalarını üst düzeyde tutarak, konusunda uzman kadrosu ile üretimini gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Kaliteli Urun
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.